Leczenie alkoholizmu

Najnowsze badania wykazują, że statystycznie dorosły Polak w ciągu roku spożywa ok. 10,5 litra czystego alkoholu. Wśród młodzieży niestety jest to aż 13,5 litra czystego alkoholu. Statystyki nie napawają optymizmem, gdyż w najbliższych latach spożycie alkoholu ma się zwiększyć. Nic więc dziwnego, że rośnie liczba osób uzależnionych, borykających się z nałogiem alkoholowym. Niestety edukacja w ramach profilaktyki uzależnienia alkoholowego jest niewielka i znaczna część osób uzależnionych nie wie gdzie udać się z swoim problemem. Z myślą o wszystkich osobach uzależnionych, potrzebujących profesjonalnego wsparcia powstała nasza klinika leczenia alkoholizmu zlokalizowana w Bydgoszczy.

Profesjonalne leczenie alkoholizmu w Bydgoszczy

Nasza klinika jest miejscem w Bydgoszczy, które otwarte jest całą dobę dla wszystkich zmagających się z nałogiem alkoholowym. Nasz fachowy zespół lekarski posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie by w kompleksowy sposób prowadzić terapie leczenia alkoholizmu. Z naszych usług medycznych skorzystało już wielu pacjentów z Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Świadczymy wiele kuracji leczenia alkoholizmu, które na tle konkurencji odznaczają się najwyższym standardem i znaczną skutecznością. Wielu naszych pacjentów, problem alkoholowy ma za sobą i jest dla nich tylko wspomnieniem.

Indywidualny detoks alkoholowy

W naszej klinice leczenia alkoholizmu w Bydgoszczy wykonujemy jedną z najskuteczniejszych metod walki z nałogiem alkoholowym – odtrucie alkoholowe. Każde alkoholoodtrucie poprzedza szczegółowy wywiad lekarski, w toku którego lekarz określa potrzeby pacjenta. W oparciu o potrzeby pacjenta przygotowywany jest indywidualny plan detoksu alkoholowego. Nasi specjaliści z klinki leczenia alkoholizmu w Bydgoszczy, dostosowują odpowiednią gamę leków i płynów, które w kompleksowy sposób pomogą uzależnionemu. Dzięki prawidłowo wykonanemu odtruciu alkoholowemu, pacjentowi przywrócona zostaje równowaga, zarówno fizyczna jak i psychiczna. Dodatkowo detoks alkoholowy łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego. Alkoholoodtrucie jest także bardzo pomocne w sytuacjach gdy osoba uzależniona nie jest w stanie samodzielnie wyjść z ciągu alkoholowego.

Skuteczne leczenie alkoholizmu

Nasze terapie charakteryzują się dużą skutecznością. Sukcesem naszych terapii leczenia alkoholizmu jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Doświadczony personel, który pomógł wielu pacjentom zna potrzeby osób uzależnionych i potrafi fachowo im pomóc, rozumiejąc ich troski. W naszym gabinecie w Bydgoszczy panuje rodzinna atmosfera, pełna ciepła, szacunku i zrozumienia. Niezwykła więź między pacjentami a personelem, sprawia że efekty leczenia alkoholizmu są dużo lepsze.

12 votes, average: 4,92 out of 512 votes, average: 4,92 out of 512 votes, average: 4,92 out of 512 votes, average: 4,92 out of 512 votes, average: 4,92 out of 5 (12 votes, average: 4,92 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

odtrucie alkoholowe Bydgoszcz

Lublin

Zapraszamy do naszego oddziału w Lublinie:
Esperal NGM Lublin
Czynne od 8:00 do 22:00
Oferujemy całodobową pomoc terapeutyczną.